Контрибуція 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
02:10
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Снєжкін
В ролях:
Надія Толубеева, Максим Матвєєв, Сергій Перегудов, Костянтин Воробйов, Євген Дятлов, Єлизавета Боярська, Юрій Іцков, Артур Ваха, Ігор Черневич, Ілля Носков
Формат:
mp4, 3gp

Контрибуція 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Контрибуція 2016 українською мовою

Після правління царської Росії прийшли великі зміни. До влади прийшли більшовики. Ці події спричинили жорстоку війну. Почалася найкривавіша, запекла громадянська війна. У цій війні можна було зустріти батьків і дітей, які воювали один проти одного. Люди, які хотіли, щоб царська влада жила, ставали в один ряд з білогвардійськими офіцерами. А воювали проти них люди, які вірили в майбутній комунізм і Леніна.

Білу армію в той час очолював генерал-майор Анатолій Пепеляєв. Він домігся величезних досягнень у своєму віці, адже в двадцять сім років чоловік керував уже величезною армією. Він був дуже розумний і кмітливий. Завдяки Анатолію Біла армія рухалася все далі і далі вглиб території держави. Армія завойовувала місто за містом, область за областю. У цей період часу їх нічого не могло зупинити.

І ось білогвардійці дійшли до Пермі. Тут вони не тільки захопили саме місто, але ще і взяли в полон ворогів. Анатолій прийняв рішення затриматися в цьому місті ненадовго, щоб відпочити перед наступним важливим боєм. Чоловік вирішив організувати прийом для місцевих багатих людей. Але цей прийом принесе Олексію тільки велика кількість проблем і несподіваний поворот подій.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Контрибуція 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Контрибуція 2016
Контрибуція 2016
Контрибуція 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*