» » Прокляте місце 2013
Прокляте місце 2013
Рік:
Країна:
Час:
101 хв. / 01:41
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Торстен Клайн
В ролях:
Анатоль Таубман, Бьорн бугра, Ріці Екерман, Піт Буковскі, Георг Каммерер, Йозефіна Пройсс, Франсуа Геска, Ютта-Мерле Бёрнсен

Прокляте місце 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Прокляте місце 2013 українською мовою

«Прокляте місце» (2013) - це фільм жахів, знятий кінематографістами з Німеччини. Четвірка старшокласників вирішила відправитися на пікнік і, вибираючи для цього виду відпочинку місце, скористалися навігатором. Це сучасне чудо техніки завело їх в саму гущавину непрохідного, страшного і темного лісу. У цьому лісі вони знайшли занедбану військову базу. Тут то і починаються найцікавіші пригоди героїв кінострічки «Прокляте місце». Спочатку школярам дуже цікаво опинитися на закритому об'єкті, адже така удача не кожному випадає.

Колись саме тут, коли йшла "холодна" війна, проводили всілякі експерименти з використанням електромагнітних хвиль. Але все, що для них спочатку було цікавою пригодою, поступово перетворюється на справжнісінький кошмар. На покинутій базі почали відбуватися дуже страшні і незрозумілі речі. Підлітків охопила справжнісінька паніка. Судячи з усього, і сьогодні на цій станції тривають незрозумілі експерименти. І зараз випробування повинна пройти їх дружба, так як база вирішила перевірити на міцність життя кожного учасника пікніка.

Кіно Прокляте місце 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Прокляте місце 2013
Прокляте місце 2013
Прокляте місце 2013
Прокляте місце 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*