» » Про що мовчать французи 2016
Про що мовчать французи 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
110 хв. / 01:50
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Володимир Шевельков
В ролях:
Тетяна Андриянова, Олександр Симкин, Віталій Коваленко, Олена Сексте, Марія Фоміна, Сергій Мигицко, Оксана Базилевич, Дмитро Лебедєв, Андрій Федорцов, Ілля Носков
Формат:
mp4, 3gp

Про що мовчать французи 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Про що мовчать французи 2016 українською мовою

Білі ночі в Санкт-Петербурзі - найчарівніша пора в житті міста і його жителів. У цей час кожна вулиця, кожна стежка наповнюється таємничістю і своєрідною магією. У такі ночі люди приходять до водойм, щоб помилуватися незвичайною красою і загадати бажання, з надією, що воно колись збудеться. Кажуть, в таку ніч мрії здійснюються.

Саме тоді і почали відбуватися самі незвичайні речі в житті самого звичайного хлопця з кумедним ім'ям Тіллі Папалексі. В один прекрасний день йому здалося, що з ним відбувається щось недобре. Як виявилося, йому не просто здалося. Він дійсно став володарем суперздатність. Незважаючи на те, що спочатку Тілліма це налякало, згодом він навчився користуватися своїми новими можливостями. Тепер він міг отримати все, що його душа забажає. Подейкують, що такими здібностями мав і Наполеон свого часу. Чи зможе новий щасливчик уникнути долі великого імператора?

Фільми 2016 онлайн

Кіно Про що мовчать французи 2016 дивитися онлайн безплатно

Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*