» » Дитинство лідера 2016
Дитинство лідера 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
115 хв. / 01:55
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Брейді Корбет
В ролях:
Іоланда Моро, Софі Кертіс, Береніс Бежо, Том Світ, Лука Берковічі, Стейсі Мартін, Роберт Паттінсон, Ліам Каннінгем, Ребекка Дайан, Керолайн Болтон
Формат:
mp4, 3gp

Дитинство лідера 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Дитинство лідера 2016 українською мовою

Перед нами амбітний художній проект, що розповідає моторошнувату драматичну історію з містичним підтекстом. У центрі подій фільму «Дитинство лідера» виявляється американська сім'я, що вирішила під час закінчення Першої світової війни переїхати в сільську місцевість Франції. Основні події зосереджуються навколо маленького хлопчика Чарльза. Відразу ж після переїзду він починає вести себе трохи дивно, чому сильно спантеличує власну матір. У батька немає часу на дитину - він бере участь в підготовці Версальського договору, тому вдома практично не буває.

Мати героя, благочестива християнка, вживає всіх можливих спроби, щоб зупинити напади люті свого сина. Вона вже давно зрозуміла, що якщо не захистить Чарльза від його ж внутрішніх демонів, то в цьому світі стане на одного монстра більше ... Але спроби жінки не закінчуються успіхом, адже хлопчик живе за часів процвітання фашизму. Чарльз багато бачить, і все побачене в результаті формує не тільки його систему цінностей, а й переконання, які в майбутньому перетворять невинної дитини в жахливу особистість, здатну на шокуючі звірства. Фільм отримав масу позитивних відгуків критиків і був нагороджений призами на престижних кінематографічних фестивалях: «Інтернаціональний дебют» на Göteborg Film Festival, спеціальний приз журі на Istanbul International Film Festival та інших.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Дитинство лідера 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Детство лидера

Дитинство лідера 2016
Дитинство лідера 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*