» » Темний сигнал 2016
Темний сигнал 2016
Рік:
Час:
98 хв. / 01:38
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ед Еверс-Свінделл
В ролях:
Гарет Девід-Ллойд, Амелі Лерой, Дункан Поу, Джеймс Космо, Чинция Монреалі, Елеанор Гекс, Сіонед Джонс, Джоанна Ігначевська, Сіван Морріс, Кай Колеман

Темний сигнал 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Темний сигнал 2016 українською мовою

Було скоєно жахливе вбивство. У будинок до дівчини, яка не заподіяла нікому зла, увірвався ряджений психопат. Він понівечив її і болісно позбавив життя. Копи не в курсі того, що відбувається. Через невеликий проміжок часу, дух нещасної є до жінки, яка практикує окультизм. Відомий медіум виявляється в цих місцях випадково і отримує невелику послання. Через радіо в автомобілі, не заспокоєна душа просить знайти вбивцю і покарати його.

Жінка відправляється в назване місце і знаходить спотворений труп. Але поганий хлопець теж повертається назад, щоб приховати сліди злочину. Медіум розуміє, що скоро загине. Починається гонка на виживання. Зараз приголомшена команда на місцевому радіо судорожно придумує план з порятунку. Чи зможуть вони змагатися зі злісним божевільним злочинцем? Їм на допомогу прийде розгніваний привид і покаже всю міць ненависті і образи за невинно відібрану молодість. Рекомендуємо дивитися повний фільм «Темний сигнал» 2016 онлайн, безкоштовно.

Кіно Темний сигнал 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*