» » Джентльмени удачі 1971
Джентльмени удачі 1971
Рік:
1971 рік
Країна:
Час:
84 хв. / 01:24
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Сірий
В ролях:
Микола Олялін, Любов Соколова, Наталія Фатєєва, Георгій Віцин, Павло Шпрингфельд, Євген Леонов, Ераст Гарін, Раднер Муратов, Анатолій Папанов, Савелій Крамаров

Джентльмени удачі 1971 дивитися онлайн

Опис фільму Джентльмени удачі 1971 українською мовою

Трошкін - завідувач дитсадком, точнісінько схожий на злочинця, на прізвисько - «Доцент». Саме цьому диваку, вдалося здійснити світову крадіжку, викрав шолом Македонського, при цьому втікши з місця. Щоб домогтися серйозних результатів, міліція не стоїть осторонь, тепер вони намагаються зробити підміну за допомогою того ж Трошкіна. Відразу, навчивши героя розмови на «фені», відправляють хлопця до в'язниці, де йому належить зображати двійника.

Відразу, все йде нормально, і злодії не можуть розкусити двійника, так як він вжився в роль справжнього бандита. Але, його роль повинна закінчитися рівно тоді, коли дізнається про секрет шолома: де і як він був прихований ?! Подібність дало максимальний результат, і навіть сам Трошкін вжившись в роль, іноді дригає уві сні. Всі переживання, стає серйозним, коли його життю загрожує небезпека з боку спільників (як це думають лиходії). Самому «Доценту», покладений великий термін і міжнародний розголошення, а можливо, і скандал держав. Робити буде пізно, якщо зараз не витягнути головного героя з нар, адже з часом, відчувається підставі, і план йде на «0». Яким буде фінал, якщо в ефірі буде ще один герой, який налагодить відносини між державою і злодіями ?!

Кіно Джентльмени удачі 1971 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*