» » Джентльмени удачі 1971
Джентльмени удачі 1971
HDRip
Рік:
1971 рік
Країна:
Час:
84 хв. / 01:24
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Сірий
В ролях:
Микола Олялін, Любов Соколова, Наталія Фатєєва, Георгій Віцин, Павло Шпрингфельд, Євген Леонов, Ераст Гарін, Раднер Муратов, Анатолій Папанов, Савелій Крамаров
Формат:
mp4, 3gp

Джентльмени удачі 1971 дивитися онлайн

Опис фільму Джентльмени удачі 1971 українською мовою

Трошкін - завідувач дитсадком, точнісінько схожий на злочинця, на прізвисько - «Доцент». Саме цьому диваку, вдалося здійснити світову крадіжку, викрав шолом Македонського, при цьому втікши з місця. Щоб домогтися серйозних результатів, міліція не стоїть осторонь, тепер вони намагаються зробити підміну за допомогою того ж Трошкіна. Відразу, навчивши героя розмови на «фені», відправляють хлопця до в'язниці, де йому належить зображати двійника.

Відразу, все йде нормально, і злодії не можуть розкусити двійника, так як він вжився в роль справжнього бандита. Але, його роль повинна закінчитися рівно тоді, коли дізнається про секрет шолома: де і як він був прихований ?! Подібність дало максимальний результат, і навіть сам Трошкін вжившись в роль, іноді дригає уві сні. Всі переживання, стає серйозним, коли його життю загрожує небезпека з боку спільників (як це думають лиходії). Самому «Доценту», покладений великий термін і міжнародний розголошення, а можливо, і скандал держав. Робити буде пізно, якщо зараз не витягнути головного героя з нар, адже з часом, відчувається підставі, і план йде на «0». Яким буде фінал, якщо в ефірі буде ще один герой, який налагодить відносини між державою і злодіями ?!

Кіно Джентльмени удачі 1971 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*