» » Той, що виганяє диявола 3 / Екзорцист 3 1990
Той, що виганяє диявола 3 / Екзорцист 3 1990
Рік:
1990 рік
Країна:
Час:
110 хв. / 01:50
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Вільям Пітер Блетті
В ролях:
Ненсі Фіш, Лі Річардсон, Нікол Вільямсон, Джордж К. Скотт, Ед Флендерс, Дон Гордон, Джордж ДіЧенцо, Бред Дуріф, Джейсон Міллер, Скотт Вілсон

Той, що виганяє диявола 3 / Екзорцист 3 1990 дивитися онлайн

Опис фільму Той, що виганяє диявола 3 / Екзорцист 3 1990 українською мовою

Фільм «Той, що виганяє диявола 3» (1990), продовжує історію шкідливого ассірійського демона Пазузу, через п'ятнадцять років після його вигнання з одержимою дівчинки Ріган і смерті Деміена Карраса. Загиблого в результаті падіння з вікна на сходи. Священик Джозеф Кевін Дайер знову переживає події тих днів, згадуючи свого друга. Тим часом лейтенант Вільям Кіндермана, розслідує дивну смерть дванадцятирічного хлопчика Томаса Кінтрі. Намагаючись підтримати одного, Батько Дайер запрошує детектива Кіндермана в кіно на перегляд, свого улюбленого фільму «Це прекрасне життя».

Тим часом Вільям вимагає запросити справу вбивці «Близнюка», який вважається мертвим уже п'ятнадцять років. За вечерею Кіндермана розповідає подробиці вбивства Томаса батькові Дайер. Хлопчика розіп'яли на хресті, а відрізану голову замінили головою статуї Ісуса. Незабаром, під час дивною сповіді, на якій таємничий сповідається розповідає про вбивство сімнадцяти чоловік, гине сповідник. Священик, виявляється, обезголовленим і у нього відкушений вказівний палець. Подальше розслідування показує, що хлопчик помер в результаті ін'єкції препарату викликає параліч і задушення, а відбитки пальців показали, що сповідник був убитий іншою людиною, тепер в розшуку виявляються два вбивці.

Кіно Той, що виганяє диявола 3 / Екзорцист 3 1990 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Той, що виганяє диявола 3 / Екзорцист 3 1990
Той, що виганяє диявола 3 / Екзорцист 3 1990
Той, що виганяє диявола 3 / Екзорцист 3 1990
Той, що виганяє диявола 3 / Екзорцист 3 1990
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*