» » Екзорцист: Початок 2004
Екзорцист: Початок 2004
Рік:
2004 рік
Країна:
Час:
114 хв. / 01:54
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Ренні Харлін
В ролях:
Ремі Суїні, Ральф Браун, Ізабелла Скорупко, Девід Бредлі, Алан Форд, Бен Кросс, Ендрю Френч, Джеймс Д'Арсі, Джуліан Уедем, Стеллан Скарсгард
Формат:
mp4, 3gp

Екзорцист: Початок 2004 дивитися онлайн

Опис фільму Екзорцист: Початок 2004 українською мовою

Поранений, самотній священик бреде посеред покалічених, порубаних трупів воїнів покрили мертвим килимом поле бою. Вся долина, наскільки вистачає погляду, всіяна полеглими воїнами. Несподівано він натикається на смертельно пораненого священнослужителя з стирчав мечем з грудей. Рука нещасного стискає голову статуетки шумерського демона Пазузу. Священик простягає руку, щоб взяти з артефакт, але поранений з останніх сил, зупиняє його. Раптово поле бою покривається перевернутими хрестами з розіпнутими на них воїнами.

Фільм, «Той, що виганяє диявола: Початок», є приквелом і розповідає початок історії оригінального фільму. Каїр. Єгипет 1949 рік. Відмовившись від сану, Ланкастер Меррін займається археологією. З ним пов'язується Сімелье працює на якогось приватного колекціонера старожитностей, і пропонує відправитися в східну Африку. Там виявлено християнська церква, що датується п'ятим століттям нашої ери. Ланкастер відповідає, що таке неможливо, так як в той час Візантійська імперія хоч і прийняла вже християнство, але далеко на південь ще не зайшла. Господар Сімелье вважає, що під церквою є артефакт і пропонує Ланкастеру знайти його. Меррін намагається відмовитися, однак, співрозмовник показує йому шкіряну копію артефакту, яка зображує шумерського демона Пазузу.

Кіно Екзорцист: Початок 2004 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Екзорцист: Початок 2004
Екзорцист: Початок 2004
Екзорцист: Початок 2004
Екзорцист: Початок 2004
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*