Прометей 2012
HDRip
Рік:
2012 рік
Час:
124 хв. / 02:04
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Рідлі Скотт
В ролях:
Нумі Рапас, Шон Харріс, Рейф Сполл, Логан Маршалл-Грін, Майкл Фассбендер, Іман Елліотт, Гай Пірс, Шарліз Терон, Бенедикт Вонг, Ідріс Ельба
Формат:
mp4, 3gp

Прометей 2012 дивитися онлайн

Опис фільму Прометей 2012 українською мовою

«Прометей» замислювався як приквел науково-фантастичних жахів «Чужих». У підсумку, все вийшло трохи інакше, так як фільм вийшов цілком самостійним. Кінець XXI століття, вчені Елізабет Шоу і Чарлі Холлоуей в печерах Шотландії знаходять всі ознаки перебування на нашій планеті Творців. Стародавні люди поклоняються їм і, мабуть, дізнаються координати, звідки ті прилетіли.

Незабаром на всіх континентах знаходять схожі позначення з різних часових періодів. Археологи звертаються до керівника космічної науково-дослідницької експедиції «Прометей» Пітеру Вейланд із заявою про те, що змогли розшифрувати древні записи. На їхню думку, життя принесли на Землю істоти із зоряної системи Дзата Сітки. Людство впритул підійшло як ніколи близько до відповіді на вічні питання «Хто ми?», «Як виникли?», «Навіщо ми існуємо?». Експедиція вирушила до далекій планеті за відповідями. Оптимістично налаштовані вчені якось не подумали, що предки залишили координати іншої планети зовсім не для польоту на неї, а для застереження остерігатися її. Вони не стали замислюватися, що ми не єдині істоти, створені ними. Групі сміливців і в голову не прийшло, що відповіді можуть нас не влаштувати, а той, хто нас створив, може нас і вбити.

Кіно Прометей 2012 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Прометей

Прометей 2012
Прометей 2012
Прометей 2012
Прометей 2012
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*