» » Цілком таємно: Хочу вірити 2008
Цілком таємно: Хочу вірити 2008
Рік:
2008 рік
Країна:
США, Канада
Час:
01:44
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Кріс Картер
В ролях:
Джилліан Андерсон, Девід Духовни, Іксзібіт, Мітч Пілледжі, Каллум Кіт Ренні, Аманда Піт, Біллі Конноллі, Ніккі Ейкокс, Адам Годлі, Алекс Дьякун
Формат:
mp4, 3gp

Цілком таємно: Хочу вірити 2008 дивитися онлайн

Опис фільму Цілком таємно: Хочу вірити 2008 українською мовою

"Секретні матеріали: Хочу вірити" (The X-Files: I Want to Believe) - другий повнометражний фільм на тему секретних матеріалів, знятий Крісом Картером в 2008 році. Сюжет фільму розвивається, як не дивно, навколо Скаллі і Малдера. На цей раз їм належить розгадати загадку зникнення молодих дівчат, зокрема одного з агентів ФБР. Напевно, якби не вона, то вбивства тривали б, поки сам вбивця не вирішив що вистачить.

Драматургія фільму заснована на вірі, її силі і вплив на людство і людину, зокрема. Найсильнішою вірою володіє священик, що розкаявся в гріхах і набувши дар бачення. Саме на них і буде побудований сюжет трилера. Не менш міцною вірою наділений Малдер, цілком вірить у паранормальні здібності батька-провидця. У ролі скептика виступила Скаллі, зі своїм раціональним світом. Чи дасть віра силу? Падре - витерпіти болісні бачення? Малдеру - врятувати дівчат, які потрапили в руки жорстоких медиків? І Скаллі силу врятувати хлопчика від невиліковної хвороби. Фільм навчить вірі, навіть нехай в найбожевільнішу ідею. Жорстокі експерименти над людьми теж мають фанатів. Викрадач-м'ясник свято вірить у спасіння хворого на рак вченого. Керуючись бажанням продовжити життя генія, він поставляє потрібні тіла лікарям, висококваліфікованим в області пересадки голови від одного тіла до іншого. Ось така віра.

Секретні матеріали: Я хочу вірити 2008 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Цілком таємно: Хочу вірити 2008
Цілком таємно: Хочу вірити 2008
Цілком таємно: Хочу вірити 2008
Цілком таємно: Хочу вірити 2008
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*