» » Чисте мистецтво 2016
Чисте мистецтво 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
93 хв. / 01:33
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ренат Давлетьяров
В ролях:
Леонід Мозговий, Дмитро Брауер, Анатолій Білий, Костянтин Юшкевич, Анна Чіповська, Людмила Чурсіна, Ілля Любимов, Олександр Яценко, Петро Федоров, Олексій Барабаш
Формат:
mp4, 3gp

Чисте мистецтво 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Чисте мистецтво 2016 українською мовою

Саша, головна героїня цієї детективної історії - відомий фотограф, яка на одній з виставок знайомиться з Андрієм, молодим талановитим художником, після чого між ними спалахують романтичні стосунки. Увірвавшись в розмірене життя дівчини як порив свіжого вітру в розчинене вікно, Андрій приносить їй те, чого нашій героїні абсолютно не вистачало - ніжну і щиру любов.

Перебуваючи на сьомому небі від щастя, Саша навіть подумати не могла, що в один жахливий день вона знайде свого коханого мертвим. Радісна і безтурботне життя дівчини завалилася відразу, поступаючись дорогу справжньому кошмару, в якому Саша тепер опинилася. Залучена в чиюсь жорстоку таємничу кримінальну аферу, нещасна дівчина не тільки стає головною підозрюваною у вбивстві хлопця, після чого від неї відвертаються всі знайомі і навіть друзі, а й єдиним свідком, за яким починається справжнє полювання. Аби не допустити здаватися і намагаючись зрозуміти, чому ж з нею все це відбувається, наша героїня, не в силах змиритися з втратою коханої людини, починає власне неймовірно небезпечне розслідування, щоб дізнатися, кому і навіщо так потрібна була смерть Андрія.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Чисте мистецтво 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Чисте мистецтво 2016
Чисте мистецтво 2016
Чисте мистецтво 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*