» » Ліки від здоров'я 2017
Ліки від здоров'я 2017
Рік:
Країна:
Режисер:
Гор Вербінскі
В ролях:
Міа Гот, Адріан Шиллер, Сюзанна Вуест, Селія Імрі, Ліза Бейнс, Джейсон Айзекс, Іво Нанді, Джейсон Бабинського, Карл Ламблі, Дейн ДеХаан

Ліки від здоров'я 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Ліки від здоров'я 2017 українською мовою

Прем'єра фільму «Ліки від здоров'я» відбудеться в нашій країні 16 лютого 2017 року, але вже зараз до нього саме грунтовне увагу. За режисуру фільму відповідає Гор Вербінськи, а створений він при взаємодії США і Німеччини. Перед нами дивовижна суміш трилера й детектива, в якийсь мовби глянсовою обстановці. Погодьтеся, таких фільмів роблять дуже мало, коли головний герой приходить в жах від того, що відбувається навколо нього, але при цьому для людей такі події - немов би щось нормальне.

Перед нами людина, який відправився в Альпи просто для того, щоб забрати боса з оздоровчого центру, тільки ось потрапив до психіатричної лікарні, де відбуваються події, в які неможливо повірити, наскільки вони зловісні, просто до неправдоподібності. Приголомшлива атмосфера створена не тільки режисером, але і композитором Бенджаміном Уоолфісчем, який відповідає за добру половину занурення в створювану атмосферу. У головних ролях Міа Гот, Дейн ДеХаан, Джейсон Айзекс і інші фахівці з трилерів і детективів, які вміють зіграти в кадрі справжнє божевілля. Картина буде повноцінною, в ній режисер, як говорив він сам, зміг повністю розкрити тему, так що вона буде насиченим і складним.

Дивитися онлайн трейлер фільму Ліки від здоров'я 2017 українською

  • Трейлер
Ліки від здоров'я 2017
Ліки від здоров'я 2017
Ліки від здоров'я 2017
Ліки від здоров'я 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*
[/smartphone]