» » Десятеро негренят 1987
Десятеро негренят 1987
Рік:
1987 рік
Країна:
Час:
130 хв. / 02:10
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Станіслав Говорухін
В ролях:
Ірина Терещенко, Михайло Глузський, Олексій Жарков, Олексій Золотницький, Олександр Абдулов, Олександр Кайдановський, Тетяна Друбич, Анатолій Ромашин, Людмила Максакова, Володимир Зельдін
Формат:
mp4, 3gp

Десятеро негренят 1987 дивитися онлайн

Опис фільму Десятеро негренят 1987 українською мовою

Фільм «Десять негритят» є першою спробою радянського кінематографа створити захоплюючий детективний трилер, в якому смерті людей описуються в містичному стилі. Десять чоловік запрошуються на острів, де кожного з них чекає таємниче випробування. У своєму житті вони скоювали злочини, за які не понесли належного покарання, але на острові кожному дається по його заслугах. За обідом з грамофона лунає спокійний голос, який називає їх імена і перераховуючи їх злодіяння. Хто з героїв переживе небезпечну пригоду? Бути може, дехто з них покається у власних злодіяння?

У цій картині прекрасні всі аспекти: чудова гра акторів (в тому числі і тих, хто виконує другорядні ролі), відмінні декорації і продуманий до дрібниць сюжет. Авторам фільму вдалося передати ту неповторну атмосферу роману Агати Крісті, яка так полюбилася читачам. Деякі глядачі навіть відзначають, що зазнали непередавані відчуття саме після перегляду екранізації, а не після прочитання книги. «Десять негренят» отримав позитивні відгуки кінокритиків у всьому світі, дану стрічку можна сміливо вносити до списку найуспішніших робіт знімальної групи в період існування СРСР.

Кіно Десятеро негренят 1987 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало

Десять негритят

 • Частина 1
 • Частина 2
Загрузка...
Десятеро негренят 1987
Десятеро негренят 1987
Десятеро негренят 1987
Десятеро негренят 1987
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*