» » Десятеро негренят 1987
Десятеро негренят 1987
Рік:
1987 рік
Країна:
Час:
130 хв. / 02:10
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Станіслав Говорухін
В ролях:
Ірина Терещенко, Михайло Глузський, Олексій Жарков, Олексій Золотницький, Олександр Абдулов, Олександр Кайдановський, Тетяна Друбич, Анатолій Ромашин, Людмила Максакова, Володимир Зельдін

Десятеро негренят 1987 дивитися онлайн

Опис фільму Десятеро негренят 1987 українською мовою

Фільм «Десять негритят» є першою спробою радянського кінематографа створити захоплюючий детективний трилер, в якому смерті людей описуються в містичному стилі. Десять чоловік запрошуються на острів, де кожного з них чекає таємниче випробування. У своєму житті вони скоювали злочини, за які не понесли належного покарання, але на острові кожному дається по його заслугах. За обідом з грамофона лунає спокійний голос, який називає їх імена і перераховуючи їх злодіяння. Хто з героїв переживе небезпечну пригоду? Бути може, дехто з них покається у власних злодіяння?

У цій картині прекрасні всі аспекти: чудова гра акторів (в тому числі і тих, хто виконує другорядні ролі), відмінні декорації і продуманий до дрібниць сюжет. Авторам фільму вдалося передати ту неповторну атмосферу роману Агати Крісті, яка так полюбилася читачам. Деякі глядачі навіть відзначають, що зазнали непередавані відчуття саме після перегляду екранізації, а не після прочитання книги. «Десять негренят» отримав позитивні відгуки кінокритиків у всьому світі, дану стрічку можна сміливо вносити до списку найуспішніших робіт знімальної групи в період існування СРСР.

Кіно Десятеро негренят 1987 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Десять негритят

 • Частина 1
 • Частина 2
Десятеро негренят 1987
Десятеро негренят 1987
Десятеро негренят 1987
Десятеро негренят 1987
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*