Пекло Данте 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Борис Акоста
В ролях:
Сільвія Коллока, Ерік Робертс, Вінсент Спано, Христина Джулі Кім, Ширлі Бренер, Джефф Коневей, Елен Кардона, Вітторіо Гассман, Франко Неро, Дженн Готцон
Формат:
mp4, 3gp

Пекло Данте 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Пекло Данте 2017 українською мовою

Данте Аліг'єрі не просто відомий письменник. Його знають всі, навіть ті, хто взагалі книжок не читають. І все, завдяки його Божественної комедії. У тринадцятому столітті він був першою людиною, якого так зацікавив пекло. Все завжди говорили, що в пеклі жах, але на цьому мови про пекло і закінчувалися. Зате про рай було складено безліч історією споконвіку. Але Данте вирішив написати про пекло. Він писав свій твір багато років і до сих пір живе легенда, що коли він дописав його, то виглядав так, немов побував в пеклі сам. 9 кіл пекла, описані в Божественної комедії, виглядають по-справжньому моторошно, але від цього не менш цікаво, завдяки безлічі подробиць.

Перед вами фільм, який прагне екранізувати велику книгу на всі часи. Це дуже не просте завдання, адже матеріал дуже складний. Чи вдалося це у творців фільму? Чи змогли вони передати в своєму фільмі Пекло описаний Данте все те, про що говорив письменник в книзі? Судити вам і тільки вам. Але цей фільм вже хоча б у зв'язку зі своєю заявкою повинен подивитися кожен любитель містики, жахів і конкретно самої книги.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Пекло Данте 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*