» » Моя кузина Рейчел 2017
Моя кузина Рейчел 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Роджер Мішелл
В ролях:
Рейчел Вайс, Сем Клафлін, Холлідей Грейнджер, Іен Глен, Ендрю Нотт, Вікі Пеппердін, Поппі Лі Фраєр, Ендрю Хавілл, Аттіла Дж. Керекеш, Луїс Сюк
Формат:
mp4, 3gp

Моя кузина Рейчел 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Моя кузина Рейчел 2017 українською мовою

Екранізація однойменного англійського роману. Містична мелодрама про історію сім'ї аристократичного роду з графства Корнуелл. Воно омивається Ла-Маншем з одного боку і водами Атлантичного океану з іншого, що і робить його узбережжі настільки привабливим для художників і поетів. Про красу півострова, його таємниці та пам'ятки досі складають легенди. Англія на початку 19 століття. У багатому замку живе сирота Філіп зі своїм опікуном, старшим двоюрідним братом, який для нього був і батьком, братом і другом.

Обидва вони дуже зворушливо ставляться до свого маєтку, потопаючому в зелених лісах і розташованого високо над океанськими хвилями. Тому так обтяжливо вони сприйняли необхідність від'їзду його господаря в Італію для лікування. Це стало останнім побаченням. Вихованець важко переживав важку втрату, не перестаючи аналізувати причини раптової смерті нещодавно одружився на чужині родича. Незабаром у будинок приїжджає молода вдова, чарівна у своїй принадності Рейчел. Юнак відчуває суперечливі почуття до таємничої незнайомки. Він зачарований і підкорений нею, але його не покидають і підозри в користі цієї дивної жінки. Як вирішиться цей фатальний вузол, покаже картина.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Моя кузина Рейчел 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Моя кузина Рейчел 2017

Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*