» » Воно приходить вночі 2017
Воно приходить вночі 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Трей Едвард Шульц
В ролях:
Райлі Кіо, Джоел Едгертон, Мік О'Рурк, Griffin Robert Faulkner, Крістофер Ебботт, Девід Пендлтон, Кармен Еджого, Чейз Джолієт, Келвін Харрісон
Формат:
mp4, 3gp

Воно приходить вночі 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Воно приходить вночі 2017 українською мовою

Трилер у класичному його виконанні представлений молодим, але вже прославилися своїм дебютом у 2015 році, режисером. У головній ролі сподобалася публіці актор, який зіграв запам'ятовується персонаж також у детективному фільмі жахів. Далеко не випадково фільм передує художнє полотно нетипового живописця 15 століття Босха, якого сьогодні всі шанують знавцем темряви і яскравим виразником середньовічного неповторного фольклору з обов'язковою нечистою силою і чорною магією. Відповідну атмосферу психологічного напруження створює прониклива і зачаровує глядача музика. Сюжет досить оригінальний.

Земля охоплена жахом від швидко розповсюджується невідомої смертельної епідемії. Сім'я знаходить порятунок, поселяючись в покинутому будинку в далекому лісі. Батько - незаперечний авторитет - відразу встановлює такі жорсткі правила самозбереження, що лякає цим близьких. Обстановка тяжка і підозріла посилюється з кожним днем перебування в знайденому притулок. Одного разу до їх хатинці прибиваються незнайомці і благають прийняти їх. Спільне співіснування досягається з великими труднощами. Взаємне несприйняття і глибоке недовіру породжують невгамовні страхи, внутрішні демони оволодівають людьми.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Воно приходить вночі 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*