» » Убити посланця 2014
Убити посланця 2014
Рік:
Країна:
Час:
01:52
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Майкл Куеста
В ролях:
Тім Блейк Нельсон, Мері Елізабет Уінстед, Розмарі ДеУітт, Рей Ліотта, Джеремі Реннер, Олівер Платт, Майкл Кеннет Вільямс, Баррі Пеппер, Енді Гарсіа, Майкл Шин

Убити посланця 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Убити посланця 2014 українською мовою

Фільм, заснований на реальній історії по книзі Ніка Ша «Убити посланця». Все почалося з того, що журналіст Гаррі Уебб в 1996 році опублікував серію викривальних статей про зв'язок ЦРУ з озброєним переворотом в Нікарагуа і наркотрафіком в штат Каліфорнія. За це репортер отримує Пулітцерівську премію. Вбити журналіста - значить визнати всі свої злочини, громадськість цього не пробачить. Тому на головного героя виявляється всебічний тиск.

Гаррі втратив роботу, в інших видавництвах друкуються спростування статей, над якими він працював, життя його та близьких знаходиться в небезпеці. Але борець за правду не збирається опускати руки і опубліковує книгу з результатом своєї власної незалежної журналістського розслідування. Постійні стеження і загрози з боку держслужбовців, високопоставлених чиновників і наркоторговців сильно похитнули психічне здоров'я журналіста, все це приводить його до думки про самогубство.

Кіно Убити посланця 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Убити посланця 2014
Убити посланця 2014
Убити посланця 2014
Убити посланця 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*