» » Вщент (Австралія) 2015
Вщент (Австралія) 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Австралія
Час:
111 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Megan Riakos
В ролях:
Сара Бішоп , Ліс Хілл , Роксана Вілсон , Хельмут Бакайтис , Аарон Гленнэйн , Міллі Спенсер-Браун , Ремі Бренд , Robert Preston , Джемі Ірвін , Патрік Конноллі
Формат:
mp4, 3gp

Вщент (Австралія) 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Вщент (Австралія) 2015 українською мовою

Центральний герой драматичної кінострічки – молода жінка по імені Еліа. Багато років тому вона прийняла рішення змінити місце проживання і покинула отчий дім. У місті вона почала нове самостійне життя, а батьки залишилися наглядати за неосяжними виноградниками, які сімейство культивує протягом десятиліть. Батько з матір'ю підтримують дочку на відстані. Одного разу героїню сповіщають про те, що її тато потрапив у страшну автомобільну пригоду.

У зв'язку з раптовою смертю батька, їй доводиться повернутися в рідні пенати. Шоковані родичі ніяк не можуть прийти в себе і змиритися з втратою. Близькі друзі сім'ї просто відмовляються вірити, що це горе торкнулося саме їх. Трагічна подія на час згуртувало всіх родичів, переважна більшість яких щиро співчувають Елії. Однак не встигнувши толком провести похорон, як дівчину наполегливо переконують підписатися під офіційною довіреністю. Це документ про термінового перепродажу фамільних виноградних плантацій. Епізод не дає спокою спадкоємиці і викликає певні підозри в тому, що подія є випадковістю. Мама запевняє донька, що це лише необхідність, яка зовсім не була запланована. Вона ніколи не наважилася б продати земельні угіддя, якби не злощасний збіг обставин. Не знаходячи виходу свого відчаю, бідолаха починає власне розслідування. Незабаром вона виявляє докази, які не залишають сумніву в предумышленности сталося.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Вщент (Австралія) 2015 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*