» » Авіньйонські вбивства 2016
Авіньйонські вбивства 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
86 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Стефан Каппе
В ролях:
Катрін Жакоб , Летиція Мило , Фарук Бермуга , Фредерік Бодсон , Жан-Ів Шатле , Béla Czuppon , Solène Delannoy , Паскаль Элсо , Nelly Lawson , Julie Mejean
Формат:
mp4, 3gp

Авіньйонські вбивства 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Авіньйонські вбивства 2016 українською мовою

Середньовіччя залишило нам безліч загадок і страшних таємниць, які й донині систематично виявляють себе, розбурхують розуми геологів, істориків, дослідників та громадськості. В епіцентрі сюжету кримінального телепроекту лежить історія про те, як група робітників, яка проводила ремонт в бібліотеці у Папському палаці в Авіньйоні, натрапила на щось несподіване і зачаровує.

Був випадково знайдений таємний склеп чотирнадцятого століття, про який, по ідеї, ніхто не підозрював. А в ньому страшний сюрприз – труп жінки, який майже повністю зітлів і розклався. З'ясовується, що у ті далекі і темні часи так розправлялися з єретиками. Але ось заковика в тому, що експертиза показала, що тіло тут знаходиться не більше тридцяти років! Значить, про цьому місці було кому-то все ж відомо. До того ж, особистість нещасної жертви встановлена. Їй є подруга дитинства Лоренса Равеля, головного слідчого, який займається цим заплутаною справою! І незабаром виявляється ще один труп Що ж відбувається в Авіньйоні, і хто стоїть за дивними, леденять душу злочинами. Це і належить дізнатися досвідченим слідчим, які вперше зіткнулися з чимось настільки страшним і загадковим.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Авіньйонські вбивства 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*