Одна з нас 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
86 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Блейк Рігл
В ролях:
Кріста Б. Аллен , Дерек Сміт , Карлі Шредер , Честі Бальестерос , Ешлі Вуд , Лиззет Чавез , Ед Акерман , Уілл Бейнбринк , Пейдж Лорен Биллиот , Alison Floyd
Формат:
mp4, 3gp

Одна з нас 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Одна з нас 2017 українською мовою

Кінострічка оповідає історію головної героїні на ім'я Мелані. Вона молода, але досить розумна і дуже амбітна. Дівчина працює журналісткою і, як багато колег по цеху, мріє про сенсаційний матеріал, який тут же зробить її знаменитою і допоможе просунутися по кар'єрних сходах. Також, як у багатьох представників даної професії, у нашої героїні немає проблем зі страхом і самовпевненістю. Одного разу її подруга безслідно зникає у віддаленій гірській провінції.

Незабаром Мелані з'ясовує, що в тій місцевості дивним чином систематично пропадають дівчата. В її голові швидко зріє план, як відшукати зниклу подругу, а також розібратися в цій дивній справі. Вона підозрює, що за цими подіями стоїть якийсь чоловік на ім'я Брент, який стоїть на чолі маловивченого місцевого культу, його сповідають їм у невеликій комуні. Відважна журналістка, недовго думаючи, відправляється прямо в лігво до сектантів, примудряється втертися в довіру до Бренту і стати частиною спільноти. Проте їй навіть в голову не прийшло, з яким безумством вона, насправді, зіткнулася. Бідолаха ще не знає, через що їй належить пройти, щоб зберегти своє життя, яка відтепер залежить від дуже поганого людини.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Одна з нас 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*