Омен 2006
HDRip
Рік:
2006 рік
Країна:
Час:
01:50
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Джон Мур
В ролях:
Піт Постлетуейт, Девід Тьюліс, Лів Шрайбер, Майкл Гембон, Массімо Беллинзона, Міа Ферроу, Джулія Стайлз, Шеймас Деві-Фіцпатрік, Емі Хак, Реггі Остін
Формат:
mp4, 3gp

Омен 2006 дивитися онлайн

Опис фільму Омен 2006 українською мовою

Дружина американського дипломата Роберта Торна народила мертву дитину. Цьому передували два викидні і Роберт не знає, як сказати їй правду. Він боїться, що вона не перенесе цього. Відчай штовхає його на ризикований крок. І звичайно Роберт не розуміє всіх наслідків. А тим часом за чутками гряде кінець світу і всі події, які відбуваються в світі, його провісники.

Фільм не просто лякає, він несе в собі глибокий сенс і мораль. Він містичний і важкий. Атмосфера напруги і жаху плавно наростає весь фільм, вона побудована на чистій психології, а не на кривавих сценах. Картина є римейком і дуже хорошим. В основі лежить закручений сюжет, а не просте лякання моторошними сценами. Актори зіграли дуже емоційно. Хороша і музика до фільму і спецефекти. Так само присутній філософія і міркування про буття. Ще у фільмі використовуються легенди про апокаліпсис. Все крутиться навколо однієї сімейної драми, тісно пов'язаної з долею світу. Картина вдалася динамічною і захоплюючою. Гідне продовження книги і першого оригінального фільму. 

Кіно Омен 2006 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Омен 2006
Омен 2006
Омен 2006
Омен 2006
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*