Анігіляція 2018
Рік:
2018 рік
Режисер:
Алекс Гарленд
В ролях:
Джина Родрігез, Девід Гясі, Бенедикт Вонг, Тесса Томпсон, Наталі Портман, Космо Джарвіс, Соноя Мідзуно, Тува Новотни, Оскар Айзек, Дженніфер Джейсон Лі
Формат:
mp4, 3gp

Анігіляція 2018 дивитися онлайн

Опис фільму Анігіляція 2018 українською мовою

Після падіння на Землю метеорита в області, в яку він потрапив, утворилася зона X. Людина, що потрапила на цю територію, піддає себе реальної загрози, адже ніхто не знає, що насправді там відбувається, але люди просто гинуть. Досвідчені дослідники відправляються в експедицію на місце, в якому трапляються аномальні події. Вчені переживають незрозумілі речі і гинуть від патологій, які нікому не вдається дослідити. Деякі просто божеволіли і відмовлялися повертатися. Уряд організовує секретний загін, який відправляється в дванадцяту експедицію в небезпечну зону. Команда бере з собою пристосування новітніх технологій і приступає до вивчення.

Чотири відважні жінки повинні зібрати зразки загадкової ураженої території і доставити їх в лабораторію. Вони також збираються зафіксувати на відеоплівку всі, що буде представляти науковий інтерес. Однак кожна учасниця переслідує свою мету. Чоловік однієї з них вже побував в аномальній зоні і повернувся зовсім іншою людиною. У нього розвинулося захворювання, яке не вдається діагностувати жодному фахівця. Його дружина має намір дізнатися, що відбувається на місці падіння метеорита і як врятувати чоловіка від смерті.

Фільми 2018 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Анігіляція 2018 українською

  • Трейлер
Анігіляція 2018
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*