» » Прокляття Сплячої красуні 2016
Прокляття Сплячої красуні 2016
Рік:
Країна:
Час:
89 хв. / 01:29
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Тео Піррі
В ролях:
Зак Уорд, Даллас Хард, Ітан Пек, Жаклін Гонер, Наталі Холл, Індіа Айслі, Джеймс Лім, Брюс Девісон, Скотт Алан Сміт, Мім Дрю

Прокляття Сплячої красуні 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Прокляття Сплячої красуні 2016 українською мовою

Головним героєм фільму «Прокляття Сплячої красуні», став Томас Кайзер. Цей молодий чоловік зовсім недавно став спадкоємцем і господарем їх родового маєтку. Раніше цей чоловік не жив в цьому будинку, але тепер з величезною радістю почав затівати переїзд. І через деякий час Томас опинився в своєму новому будинку.

Але його радість зникла майже відразу, тому що молода людина з жахом дізнався про те, що його предки страждали через якогось родового прокляття. І тепер саме Томасу доведеться стати хранителем зла, тому що в противному випадку весь цей кошмар може вирватися з маєтку. Але головний герой поки і не думає миритися з тим, що йому доведеться все життя жити зі злом в одному особняку. Бажаючи розібратися в даній ситуації і дізнатися, звідки походить це прокляття, Томас виходить на зв'язок з місцевим священиком і ріелтором.

Крім цього, в останні дні чоловіка турбують незвичайні сни, під час яких він блукає по невідомому йому страшного місця. Але в цій місцевості також є спляча Брайер Роуз, яку повинен пробудити саме Томас. Але чи зможе головний герой відшукати це злощасне місце і назавжди знищити прокляття, яке незабаром може звести його з розуму?

Кіно Прокляття Сплячої красуні 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*