» » Без розуму від Тіффані 2016
Без розуму від Тіффані 2016
Рік:
Країна:
Час:
86 хв. / 01:26
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Меттью Мілі
В ролях:
Кеті Курик, Емі Файн-Коллінз, Рейчел Зої, Катрін Мартін, Баз Лурман, Дженніфер Тіллі, Сем Тейлор-Джонсон, Фран Лебовітц, Джессіка Біл

Без розуму від Тіффані 2016 дивитися онлайн безплатно

Опис фільму Без розуму від Тіффані 2016 українською мовою

Цей фільму розповідає про сьогодення феномен і тому, що відбувається досить рідко в цьому світі. Неймовірний успіх і небувала слава, ось чого змогли досягти головні герої цього фільму. Все почалося в місті Нью-Йорк, де в дев'ятнадцятому столітті був обгрунтований маленький магазинчик і саме з нього і починається історія цього фільму. Тоді його творець навіть подумати не міг про те, що досягне такого неймовірного успіху, тим не менш, це сталося. І якщо все починалося з того, що він просто хотів трохи підзаробити собі на життя, то в кінцевому підсумку неймовірний успіх і багатство чекало його попереду.

Здавалося б, як маленький магазинчик може вплинути на таку велику різноманітність магазинів в величезному місті? Але, тим не менш, він впорався з таким завданням неймовірної складності і домігся успіху. І ось протягом всієї історії можна насолоджуватися такою картиною, яка розповідає історія магазинчика з самого початку і до кінця. Але, це далеко не все, що можна побачити в кінострічці, адже крім усього цього глядачі спостерігатимуть за життя дівчини Тіффані, яка відіграє тут дуже важливу роль. Як доля дівчини переплетена з долею будови і чи зможе вона вплинути на нього?

Без розуму від Tiffany 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Без розуму від Тіффані 2016
Без розуму від Тіффані 2016
Без розуму від Тіффані 2016
Без розуму від Тіффані 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*