» » Кільця світу 2015
Кільця світу 2015
Рік:
Країна:
Режисер:
Сергій Мірошниченко
В ролях:
Євген Плющенко, Пер Мортс, Колін Маттель, Павло Дацюк, Тетяна Волосожар, Девід Морріс, Майк Бебкок, Йорріт Бергсма, Віктор Ан, Юрій Подладчіков

Кільця світу 2015 дивитися онлайн безплатно

Опис фільму Кільця світу 2015 українською мовою

Зимові олімпійські ігри, що пройшли в Сочі в минулому році - подія значуща, що займає вкрай важливе місце в спортивній культурі Російської Федерації. Представлений кінопроект - це ніщо інше, як адаптована для телеглядачів, варіація офіційного документального кінопроекту. Тут знайшли місце такі людські якості, серед яких радість перемог і гіркоту поразок, твердість і впевненість учасників, часто змішана з болем і нескінченною волею до перемоги. У проекті представлені найбільші спортсмени нашого часу, але показані вони тут не як культурні діячі, а з іншого, більш приземленою боку - вони показані як звичайнісінькі люди.

Нарівні з демонстрацією цих кадрів, знятих в процесі підготовки і змагань, представлені і інтерв'ю, взяті у учасників зимових змагань. Тут спортсмени здатні висловити свою справжню позицію, свої погляди на сучасний спорт і те місце, яке він займає в житті кожної людини. Важливим аспектом кінороботи є і їх висловлювання про війни, про баланс чоловіків і жінок, про сучасне суспільство, моралі, патріотизм, про ті речі які, нехай і опосередковано, але все ж надають величезний вплив на світ спорту. Світ цих спортсменів паралельний світу звичайних людей, в ньому є свої закони, так само як і свої герої і антигерої.

Дивитися онлайн трейлер фільму Кільця світу 2015 українською

  • Трейлер
Кільця світу 2015
Кільця світу 2015
Кільця світу 2015
Кільця світу 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*