Кільця світу 2015
SATRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
138 хв. / 02:18
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Сергій Мірошниченко
В ролях:
Євген Плющенко, Пер Мортс, Колін Маттель, Павло Дацюк, Тетяна Волосожар, Девід Морріс, Майк Бебкок, Йорріт Бергсма, Віктор Ан, Юрій Подладчіков
Формат:
mp4, 3gp

Кільця світу 2015 дивитися онлайн безплатно

Опис фільму Кільця світу 2015 українською мовою

Зимові олімпійські ігри, що пройшли в Сочі в минулому році - подія значуща, що займає вкрай важливе місце в спортивній культурі Російської Федерації. Представлений кінопроект - це ніщо інше, як адаптована для телеглядачів, варіація офіційного документального кінопроекту. Тут знайшли місце такі людські якості, серед яких радість перемог і гіркоту поразок, твердість і впевненість учасників, часто змішана з болем і нескінченною волею до перемоги. У проекті представлені найбільші спортсмени нашого часу, але показані вони тут не як культурні діячі, а з іншого, більш приземленою боку - вони показані як звичайнісінькі люди.

Нарівні з демонстрацією цих кадрів, знятих в процесі підготовки і змагань, представлені і інтерв'ю, взяті у учасників зимових змагань. Тут спортсмени здатні висловити свою справжню позицію, свої погляди на сучасний спорт і те місце, яке він займає в житті кожної людини. Важливим аспектом кінороботи є і їх висловлювання про війни, про баланс чоловіків і жінок, про сучасне суспільство, моралі, патріотизм, про ті речі які, нехай і опосередковано, але все ж надають величезний вплив на світ спорту. Світ цих спортсменів паралельний світу звичайних людей, в ньому є свої закони, так само як і свої герої і антигерої.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Кільця світу 2015 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Кільця світу 2015
Кільця світу 2015
Кільця світу 2015
Кільця світу 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*