Бал 2016
Рік:
Країна:
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ендрю Россі
В ролях:
Ріанна, Нейтан Краулі, Карл Лагерфельд, Жан-Поль Готьє, Джон Гальяно, Вонг Кар-Вай, Баз Лурман, Анна Вінтур, Ендрю Болтон

Бал 2016 дивитися онлайн безплатно

Опис фільму Бал 2016 українською мовою

Мода народжує дивовижну фантазію, адже вона немов постановка з драматичного театру. Щовесни музей «Метрополітан» влаштовує чудовий бал, на якому відбувається відкриття весняної виставки «Інституту костюма». Зіркою чарівного свята стане Ендрю Болтон. Але незважаючи на провокативність вечора, його це абсолютно не лякає. Молодий куратор людина рідкісного таланту, адже такі як він змінюють саме сприйняття мистецтва.

Ви станете свідками незвичайного закулісся і зможете дізнатися, що ж ховається за цим розкішним і шикарним блиском софітів. Головний редактор журналу Vogue - Анна розкриє яскравий захід зовсім з іншої сторони. Адже організувати торжество подібного масштабу непроста затія. У вишуканої жінки безліч турбот: підібрати правильні кольору, розсадити гостей, згідно з концепцією, та ще й вирішити, які ж наряди демонструватимуться перед заможної публікою. Прямо на ваших очах розгорнеться копітка робота по створенню настрою, передає знаменитим відвідувачам унікальне диво. За допомогою іменитих майстрів, ви побачите, який колосальний труд таїться за запаморочливими творіннями в сфері модних тенденцій.

Кіно Бал 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Бал 2016
Бал 2016
Бал 2016
Бал 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*