» » Вразливість нульових днів 2016
Вразливість нульових днів 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
116 хв. / 01:56
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Алекс Гібні
В ролях:
Кріс Інгліс, Юваль Штайніц, Ядлін, Імад Kiyaei, Ліам О'Мурчу, Гері Д. Браун, Девід Сангер, Йоссі Мелман, Гері Самор, Ерік Чін
Формат:
mp4, 3gp

Вразливість нульових днів 2016 дивитися онлайн безплатно

Опис фільму Вразливість нульових днів 2016 українською мовою

Як відомо, наука є двигуном прогресу. Практично всі блага, доступні зараз людству є результатами ретельних досліджень десятків тисяч вчених, конструкторів, інженерів і багатьох інших фахівців, які присвятили своє життя науці. Але разом з тим протягом сотень років наукові досягнення далеко не завжди використовувалися на благо людей: з давніх часів і до цього дня колосальні зусилля найвидатніших умів планети і величезні капіталовкладення витрачаються на розробку і створення потужного зброї, здатного зміцнити позиції власникові держави на міжнародній політичній арені.

Завдяки стрімкому розвитку науки і техніки людство, попрощавшись з індустріальної епохою, зустріло третє тисячоліття як епоху інформаційних технологій. І зараз сучасна людина деколи навіть уявити себе не може без мобільного телефону, планшета, ноутбука або комп'ютера, адже в нинішній час глобальний зв'язок стала справжнім атрибутом повсякденності.

Практично всі сфери діяльності людини на даний момент переживають масову комп'ютеризацію та переходять на автоматичне керування складними процесами, які вимагали раніше величезної уваги від керуючих ними операторів. Сотні тисяч комп'ютерів контролюють правильне функціонування найважливіших стратегічних об'єктів по всьому світу. Але не в цьому криється головна вразливість людства? Адже зі стрімким розвитком інформаційних технологій, які спричинили за собою глобальну комп'ютеризацію, з'явилося нове практично непомітне, але неймовірно небезпечна зброя, використання якого може призвести до катастрофічних наслідків.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Вразливість нульових днів 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Вразливість нульових днів 2016
Вразливість нульових днів 2016
Вразливість нульових днів 2016
Вразливість нульових днів 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*