» » Франкофонія 2015
Франкофонія 2015
Рік:
Країна:
Франція, Німеччина, Нідерланди
Час:
01:28
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Олександр Сокуров
В ролях:
Джоанна Кортальса Альтс, Луї-До де Ланкесе, Венсан Немет, Олександр Сокуров,Катерина Лімберт, Бенджамін Утцерат, Жан-Клод Кер, Андрій Черепанов

Франкофонія 2015 дивитися онлайн безплатно

Опис фільму Франкофонія 2015 українською мовою

Дії фільму розгортаються в двох часових рамках: далекому 1940-му році - жахливий час, коли в світі вирувала руйнівна Друга світова війна і наш час, де оповідач спілкується за допомогою інтернет-зв'язку з капітаном вантажного корабля.

Влітку 1940-го року німецькі війська без бою захоплюють Париж і отримують контроль не тільки над столицею Франції, а й над одним з найбільших музеїв світу - Лувром. Граф Франц Вольфф-Меттерніх, якому доручено організувати доставку найбільших творів мистецтва в Німеччину, зустрічається з директором музею Жаком Жожаром. В ході тривалих переговорів наполегливій і непохитному французу вдається переконати графа в неймовірною важливості зібраної колекції експонатів, після чого спільними зусиллями наші герої намагаються врятувати найбільше надбання світової культури від вивезення за межі країни.

Друга частина фільму показує нам оповідача, що розмовляє по скайпу з капітаном голландського корабля, що перевозить культурні цінності в негоду. Потрапивши в сильний шторм, відважний капітан, незважаючи на смертельну небезпеку, намагається будь-якими способами зберегти дорогоцінні експонати.

Кіно Франкофонія 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Франкофонія 2015
Франкофонія 2015
Франкофонія 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*