Хічкок/Трюффо 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:19
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Кент Джонс
В ролях:
Уес Андерсон, Кійосі Куросава, Пол Шредер, Річард Лінклейтер, Арно Деплешен, Олів'є Ассайас, Пітер Богданович, Джеймс Грей, Девід Фінчер, Матьє Амальрік
Формат:
mp4, 3gp

Хічкок/Трюффо 2015 дивитися онлайн безплатно

Опис фільму Хічкок/Трюффо 2015 українською мовою

У 1962 році відбулася на той момент звичайна зустріч між молодим режисером і представником світової кіноіндустрії, яка в майбутньому мала значний вплив на розвиток сучасного кінематографа. Вже добре відомий на той час Альфред Хічкок приймав у себе в офісі, розташованому в одному з приміщень найбільшої голлівудської студії Universal, молодого критика Франсуа Трюффо, що є за сумісництвом режисером французької хвилі. Незважаючи на свою популярність, Хічкок весь час піддавався нещадній критиці з боку своїх колег, які вважали його бездарним режисером, який здатний тільки виробляти другосортні фільми. Молодий критик, бачачи в роботах Хічкока то, чого не помічали інші, горів ідеєю довести всім, що насправді Альфред - видатний геній, чий новаторський підхід до мистецтва кінематографа назавжди змінить культуру.

У 1966 році Трюффо опублікує книгу «Кінематограф пo Хічкоку», в подальшому зазнала невеликі зміни і в останній редакції поміняла свою назву на «Хічкок / Трюффо», яка стане через деякий час справжньою біблією для більшості кінематографістів. Разом з документальними кадрами нам покажуть кількох сучасних діячів кінематографа, таких як Вага Андерсон, Мартін Скорсезе, Девід Фінчер, Кійосі Куросава, Пітер Богданович і багатьох інших, хто захоплюється неперевершеними роботами великого майстра. Разом вони намагаються знайти відповідь: у чому ж полягає секрет геніальності його фільмів?

Фільми 2015 онлайн

Кіно Хічкок/Трюффо 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Хічкок/Трюффо 2015
Хічкок/Трюффо 2015
Хічкок/Трюффо 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*