» » Дрібничка на день народження 2017
Дрібничка на день народження 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Susan Walter
В ролях:
Мара Маріні, Фамке Янссен, Шерон Стоун, Жиль Маріні, Ліза Лапіра, Еллен Берстін, Еріка Еш, Леонор Варела, Кейтлін Фіцджеральд, Тоні Голдуин
Формат:
mp4, 3gp

Дрібничка на день народження 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Дрібничка на день народження 2017 українською мовою

У дитинстві кожного обивателя важко відшукати більш щасливу дату, ніж день його народження. Він розуміє, що стає старше і хоче показати себе з дорослою боку. Але з кожним роком радість від даного торжества вщухає під вантажем навалюються обов'язків і відповідальності. Доросла людина, обтяжений безліччю турбот і нереалізованих амбіцій, рідко щиро радіє при наближенні знаменної дати. Сенну можна легко зарахувати до подібної спільності людей. Незабаром, відбудуться її іменини, але жінка не прагне до гучного святкування.

Їй хочеться побути наодинці з близькими людьми і посидіти в тихій, затишній атмосфері. Незважаючи на зрілий вік, вона ще не зустріла єдиного чоловіка, з яким хотілося б провести залишок своїх днів. Але дамочка досі вірить і сподівається знайти довгоочікуване щастя. Несподівано, Сенне посміхається удача, вона знайомиться з галантним кавалером. Новий знайомий швидко завойовує симпатію панянки. Їх зустріч могла б легко стати відправною точкою для створення міцних взаємовідносин, але злий рок втручається в щирі наміри героїні. З перших хвилин спілкування починають відбуватися курйозні ситуації, всіляко перешкоджають зародженню ніжних почуттів.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Дрібничка на день народження 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*