Велетень 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Швеція, Данія
Час:
86 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Йоханнес Нюхольм
В ролях:
Christian Andrén , Йохан Кілен , Anna Bjelkerud , Linda Faith , Amin Alabadi , Ola Bjurman , Birgitta Blad , Bengt Carlsson , Joachim Carlsson , Axel Danielsson
Формат:
mp4, 3gp

Велетень 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Велетень 2016 українською мовою

В епіцентрі подій кінострічки опинився головний герой по імені Рікард. Хлопцеві тридцять років, і він аутист, а також страждає від вроджених фізіологічних вад – він, свого роду, Людина-слон. До того ж він практично не розмовляє і живе в спеціальному будинку для людей з особливими потребами. В дитинстві він був розлучений з матір'ю після народження, і хлопчик дуже хоче з нею зустрітися.

У нього в житті дві радості: власний уявний світ, де він бачить величезного велетня, яким сам і є. А також він любить грати в петанк. Він полягає в команді і наполегливо займається. Одного разу під час тренування відбувається нещасний випадок, який призводить до травмі у Рікарда. Його незаслужено звинувачують у трагедії і виключають з команди. На його бік стає друг по імені Роланд, який пропонує йому створити свою власну команду. Разом вони виступлять на Скандинавському Чемпіонаті. Герой вважає, що якщо він займе перше місце, то доля надасть йому шанс, нарешті, возз'єднатися з матір'ю. Хлопці стикаються з різними, досить сильними суперниками, оточення не вірить в незграбного аутиста, однак Рікард вперто йде до поставленої мети, кожен раз звертаючись за допомогою і підтримкою до велетня у себе в голові.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Велетень 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*