» » Принцеса Сід 2017
Принцеса Сід 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
96 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Стівен Коун
В ролях:
Ребекка Спенс , Jessie Pinnick , Malic White , Джеймс Вінсент Мередіт , Тайлер Росс , Matthew Quattrocki , Roz Alexander , Charin Alvarez , Jerre Dye , Jessica Ervin
Формат:
mp4, 3gp

Принцеса Сід 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Принцеса Сід 2017 українською мовою

В епіцентрі подій кінофільму виявилася головна героїня на ім'я Сід Лафлін. Дівчина народилася і виросла в Південній Кароліні, її мати рано померла, і вона живе з батьком-одинаком. Втомившись від такого життя, у віці шістнадцяти років, дівчинка відправляється в Чикаго, де живе її тітка – Міранда Рут. Жінка – успішна письменниця, її книги відомі всім у місті і за його межами. Сід – єдина, хто поняття не має, чим займається родичка, у чиїй квартирі належить жити. Вона, типовий тінейджер, проста і допитлива.

Це період, коли дівчина пізнає свою сексуальність. Їй подобається приймати сонячні ванни на даху, пити пиво з тіткою і спостерігати за красенем-садівником. Крім цього, їй запала в душу Кеті – бариста в місцевому кафе. Здається, героїня починає відчувати до неї сильні почуття. Тим часом, Міранда вперше зіткнулася з материнськими обов'язками і відчуває себе трохи не в своїй тарілці, взаємодіючи з дівчинкою-підлітком, і стикаючись з її способом мислення і поглядами на життя. Вони говорять про сексуальність, ідентичність, сім'ї та багатьох інших речах, хоча ніколи не були хоч скільки-небудь близькі. Для кожної – це новий і корисний досвід, змушує дізнатися щось дивовижне і важливе.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Принцеса Сід 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*