» » Двійник 2013
Двійник 2013
Рік:
Час:
93 хв. / 01:33
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Річард Айоаде
В ролях:
Ясмін Пейдж, Джеймс Фокс, Ноа Тейлор, Уоллес Шоун, Міа Васиковська, Гебріелль Дауні, Джессі Айзенберг, Філліс Соммервіль, Джон Коркс, Кеті Моріарті

Двійник 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Двійник 2013 українською мовою

Жив, нікого не чіпаючи, самотній молодий хлопець Саймон. Він нічим не відрізнявся на роботі, хіба що ретельністю і працьовитістю. Жив собі, навіть не маючи шансу на короткий любовний роман, а його існування було нудним і посереднім. Але як тільки він зацікавився дівчиною з його робочого колективу, то тут же перед ним стала стіна перешкод.

До них на роботу був прийнятий новий чоловік - точна зовнішня копія Саймона, правда, схожий лише зовні, але повна протилежність всередині. Активний, успішний і привабливий, йому не складе проблеми знайомство з жінками. І ось з часом він прибирає до себе життя Саймона, користуючись його наївністю. Точні руху при ходьбі, однакові смаки при покупці одягу. Майже що брати-близнюки. Джеймс, як звуть пустуна, знайомиться з юною дівчиною, з якою головний герой і заговорити боявся. Наш антигерой зовсім загрався чужими життями. Але які секрети зберігаються в його особистої життєвої літописі? Що таїться за маскою лицаря і лідера команди?

Кіно Двійник 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Двійник 2013
Двійник 2013
Двійник 2013
Двійник 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*