» » Небезпечне везіння 2016
Небезпечне везіння 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
180 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Крістіан Швохов
В ролях:
Домінік Торбьорн , Лаура Де Бур , Жанетт Хайн , Торстен Мертен , Аксель Мильберг , Рольф Хоппе , Івонн Каттерфельд , Альбрехт Шух , Даніель Штрассер , Марія-Вікторія Драгус
Формат:
mp4, 3gp

Небезпечне везіння 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Небезпечне везіння 2016 українською мовою

Вікторіанська Англія. За фасадом аристократизму і доброчесності ховаються жадібність, хіть і зрада, заради досягнення мети – шантаж і вбивства. В сім'ї банкірів Пиластеров сталася трагедія, спадкоємець стану Томас, не зумівши пережити краху, до якого привели його помилки в управлінні, покінчив з життям. Перед фатальним пострілом, він написав листа своєму синові Х'ю. Тепер хлопчик залишився не тільки без матері, а й без батька. Дружина двоюрідного брата Томаса, всюдисуща Аугуста перехопила послання, і на нескінченні запитання хлопчика відповідала холодним мовчанням.

Пройшли роки, за законом Х'ю – перший заступник керуючого, але дід не молодий, і здоров'я починає підводити. Аугуста робить все, щоб просувати свою сім'ю, в кріслі керуючого вона хоче бачити сина, а не племінника. У неї з'являється спільник, але що б вони не змовились, у разі смерті Х'ю керувати буде Семюель. На цей рахунок у подільника є свої міркування. Кажуть, у Семюеля підозріло тісні стосунки з його секретарем, а підмочити репутацію подібними чутками рівнозначно знищенню чоловіки.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Небезпечне везіння 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*