Джо 2013
Рік:
Країна:
Час:
118 хв. / 01:58
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Девід Гордон Грін
В ролях:
Тай Шерідан, Ронні Джин Блевінс, Бренда Ісаак Бут, Хезер Кафка, Адріен Мішлер, Брайан Мейс, Адж Вілсон МакФол, Сью Рок, Гарі Поултер, Ніколас Кейдж

Джо 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Джо 2013 українською мовою

Історія оповідає про підлітка Гаррі, якому потрібно ретельно працювати, щоб мати свій шматок хліба. Паралельно ми спостерігаємо за іншим персонажем - колишнім бандитом Джо, який справно несе свою життєву нішу. Долі цих зовсім одиноких людей перетинаються на тартаку біля берегів Міссісіпі. Кожен з них намагається забути минуле. У Гаррі складні батьки, а батько Джо і зовсім алкоголік. Тих не влаштовує, що їх син засуджує своїх маму і тата. За це батько часто підіймає руку на Гаррі. Щоб хоч іноді уникнути такої долі, хлопчисько збігає до Джо.

У ньому він побачив старшого друга. Та й сам Джо шкодує хлопчину, адже він практично сирота і невідомо, яка доля чекає його в майбутньому. Джо відчуває перед собою відповідальність за хлопця, і дає йому притулок, платить за працю і покриває від усіх кривдників. Більше він не допустить, щоб кривдили його молодшого друга. Після чергової батьківської прочуханки Гаррі з'являється на порозі будинку Джо весь побитий. Це нагадало йому про його старого життя, і тепер він здатний вбити того, хто зачепить хлопця.

Кіно Джо 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Джо 2013
Джо 2013
Джо 2013
Джо 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*