Переїзд 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Час:
83 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ронда Барака
В ролях:
Ніколь Арі Паркер , Борис Коджо , Alexus Lapri Geier , Racquel Bianca John , Айзиа Джон , Тіа Хендрікс , Nora Michaelis , Rhavere St. Louis , Ня Simons , Мішон Рэтлифф
Формат:
mp4, 3gp

Переїзд 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Переїзд 2017 українською мовою

Телефільм розповідає життєву і знайому багатьом сучасним людям історію про так званому «вимушене одруження». Історія почалася, коли двоє підлітків – Ебоні і Майкл – були змушені відправитися під вінець, ставши молодими батьками. Як це часто буває, двоє шкільних закоханих не розрахували і були дуже гарячі, а тепер їм доводиться відкласти в сторону всі свої особисті амбіції, мрії і прагнення, і зосередитися на нових, досі невідомих їм ролях – батька і матері.

Дивно, однак парочка змогла подолати всі негаразди, які зазвичай з'являються в аналогічних ситуаціях на перших порах, і хлопці навіть збудували якусь подобу ідеального життя, влаштовує їх обох. Тим не менш, той самий успіх, якого вони досягли спільно, і який повинен був стати тим фактором, що згуртує пару ще сильніше, раптово став причиною чвар і серйозних сварок. У підсумку, Майкл намагається з усіх сил втримати все те, над чим він настільки відчайдушно працював. Це призводить сімейство до несподіваного і дуже незвичному пригоди, в ході якого головним героям належить відновити віру, надію і взаємна довіра, які колись пов'язав їхні долі в єдине ціле.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Переїзд 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*