Фокс 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Нідерланди
Жанр:
Час:
93 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
В ролях:
Harold Brusse , Ерік Кортон , Маартен Данненберг , Аніта Донк , Nastassia Firestone , Hugh Gormley , Морган С. Джонс , Джошуа Рубін , Gabriel van Eekelen
Формат:
mp4, 3gp

Фокс 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Фокс 2017 українською мовою

В епіцентрі подій кінофільму опинився головний герой по імені Саймон Фокс. Чоловік є агентом Інтерполу і проживає в Гаазі. Його нинішній спосіб життя навряд чи можна назвати мирним, спокійним чи безпечним. Справа в тому, що чоловік пригнічений психологічною травмою, а тінь вчиненого в минулому не перестає перетворювати його справжнє пекло, повний депресії і жалю. Наш герой випадково застрелив дитини.

Намагаючись розібратися з цією проблемою, Саймон паралельно стикається з таємницею післявоєнної організацією опору під назвою «Гладіо», образ якої всіляко експлуатують відомі політичні діячі країни, завдяки яким, Нідерланди впевнено деградують до рівня поліцейської держави. Незабаром наш герой з'ясовує, що його власний батько створив цю групу після війни, і цілі у неї були зовсім інші. У цій ситуації Фоксу не залишається нічого, крім як вступити в гру і змінити хід подій. Проте чи так це просто, коли в грі замішані небезпечні люди і вельми впливові персони, не готові просто так здатися.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Фокс 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*