Лок 2013
Рік:
Жанр:
Час:
85 хв. / 01:25
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Стівен Найт
В ролях:
Олівія Колман, Сайлас Карсон, Білл Мілнер, Том Холланд, Деніел Уебб, Ендрю Скотт, Рут Вілсон, Бен Деніелс, Еліс Лоу, Том Харді

Лок 2013 дивитися онлайн

Опис фільму Лок 2013 українською мовою

Ця захоплююча і захоплююча історія повідає нам про життя одного простого хлопця. Як і безліч своїх однолітків, Івану хочеться самореалізуватися, знайти гідну, з гарною заробітною платою, роботу, зустріти любов на своєму життєвому шляху, звести будинок і виховати дітей. Але якщо з останніми пунктами його життєвого шляху поки не складається, то хорошу роботу він вже знайшов. Іван показав себе відповідальним і грамотним працівником, і його вирішили відзначити за такі старання. Його чекає підвищення.

Нарешті його мрія почала реалізовуватися. Та тільки лиходійка - доля знову вирішує перевірити тлінного чоловічка на міцність. До очікуваного підвищення і визнання його трудових заслуг залишається один день, Іван знаходиться у себе вдома і готує подячну промову. Але в один злощасний момент лунає дзвінок телефону, який перевертає все догори ногами. Тепер Івану загрожує небезпека і на його рахунку всього 3 дні, щоб вирішити свої проблеми, інакше до довгоочікуваного підвищення він просто може не дожити. Так що ж за халепа впала на голову законослухняного громадянина? Або може бути не наскільки вже й законослухняного?

Кіно Лок 2013 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Лок 2013
Лок 2013
Лок 2013
Лок 2013
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*