» » Одна зустріч 2014
Одна зустріч 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
81 хв. / 01:21
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Ліза Азуелос
В ролях:
Стефані Мурат, Ліза Азуелос, Нільс Шнайдер, Франсуа Клюзе, Джонатан Коен, Олександр Астье, Артур Бензакен, Олівія Коте, Софі Марсо, Сайрус Шахиді
Формат:
mp4, 3gp

Одна зустріч 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Одна зустріч 2014 українською мовою

Драма про доленосну зустріч двох звичайних людей з уже усталеними долями. Гама почуттів переплітається тут, і разом з героями ми переживемо всі відтінки переживань двох людей, що прагнуть за покликом серця один до одного. У кожного з них своя доля, своя життя. Процвітаючий юрист П'єр, примирення сім'янин, люблячий свою дружину і дітей, провідний гідну і розмірене життя і не подумує про зраду. І красива, успішна, молода, але самотня письменниця, важко пережила розлучення.

Обплутана відносинами з молодим коханцем, жінка, яка зробила вибір і бажала жити тільки заради дітей. Випадкова зустріч, звичайна розмова, скороминущий погляд, ніхто з них не очікував, що це початок пристрасного роману. Ця зустріч могла закінчитися нічим, адже до продовження нікого і ніщо не зобов'язувало. Але доля вже зробила свій вибір, подарувавши їм шанс, за який вони будуть боротися, не дивлячись ні на що. За свою любов ... Ця прекрасна історія, показує нам, що за своє щастя і любов необхідно боротися будь-що-будь.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Одна зустріч 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Одна зустріч 2014
Одна зустріч 2014
Одна зустріч 2014
Одна зустріч 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*