Перевага 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Час:
119 хв. / 01:59
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Уоллі Пфістер
В ролях:
Фальк Хеншел, Ребекка Холл, Кліфтон Коллінз мл., Джонні Депп, Корі Хардрікт, Кілліан Мерфі, Пол Беттані, Кейт Мара, Морган Фріман, Коул Хаузер
Формат:
mp4, 3gp

Перевага 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Перевага 2014 українською мовою

Зараз більшість людей не можуть уявити своє життя без Інтернету і комп'ютера. Сучасний світ неможливо уявити без Глобальної мережі, яка з кожним днем приваблює в свої капкани все більше новачків, які зі звичайних людей перетворюються в «залежних від Павутини». Більшість, особливо молодь, вдається до використання Інтернету лише для вирішення таким чином різних робочих моментів. Але є і такі, хто віртуальний світ пов'язує з чимось фантастичним.

Він щільно укоренився в нашому цифровому столітті і став невід'ємною частиною існування. Здається, що в цій галузі вже винаходити нічого, але от з цим герої фільму явно не згодні. Вони впевнені, що в їх силах зробити суперкомп'ютер. З його допомогою можна дуже легко суперничати з можливостями людського мозку. Надії на славне майбутнє змушують двох видатних вчених в сфері програмування та інформатики працювати над створенням програмного коду для єдиного комп'ютера, який буде володіти самосвідомістю.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Перевага 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Перевага 2014
Перевага 2014
Перевага 2014
Перевага 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*