» » Перевага 2014
Перевага 2014
Рік:
Час:
119 хв. / 01:59
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Уоллі Пфістер
В ролях:
Фальк Хеншел, Ребекка Холл, Кліфтон Коллінз мл., Джонні Депп, Корі Хардрікт, Кілліан Мерфі, Пол Беттані, Кейт Мара, Морган Фріман, Коул Хаузер

Перевага 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Перевага 2014 українською мовою

Зараз більшість людей не можуть уявити своє життя без Інтернету і комп'ютера. Сучасний світ неможливо уявити без Глобальної мережі, яка з кожним днем приваблює в свої капкани все більше новачків, які зі звичайних людей перетворюються в «залежних від Павутини». Більшість, особливо молодь, вдається до використання Інтернету лише для вирішення таким чином різних робочих моментів. Але є і такі, хто віртуальний світ пов'язує з чимось фантастичним.

Він щільно укоренився в нашому цифровому столітті і став невід'ємною частиною існування. Здається, що в цій галузі вже винаходити нічого, але от з цим герої фільму явно не згодні. Вони впевнені, що в їх силах зробити суперкомп'ютер. З його допомогою можна дуже легко суперничати з можливостями людського мозку. Надії на славне майбутнє змушують двох видатних вчених в сфері програмування та інформатики працювати над створенням програмного коду для єдиного комп'ютера, який буде володіти самосвідомістю.

Кіно Перевага 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Перевага 2014
Перевага 2014
Перевага 2014
Перевага 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*