» » Посвячений 2014
Посвячений 2014
HDRip
Рік:
Країна:
США, ЮАР, Канада
Час:
97 хв. / 01:37
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Філліп Нойс
В ролях:
Кеті Холмс, Камерон Монахен, Тейлор Свіфт, Олександр Скарсгард, одей Раш, Олександр Джіллінгс, Меріл Стріп, Емма Трамбле, Джефф Бріджес, Брентон Туейтс

Посвячений 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Посвячений 2014 українською мовою

Головний герой фільму, Джонас, живе в світі, де немає зла і проблем. Очевидно, що про таке життя мріють багато. Тут немає війни, страждань і навіть болю. Для кожного жителя тут визначено ідеальний порядок існування. Проблема в тому, що відсутні хороші спогади. Щодня у місцевих жителів дні проходять як-то типово, їм не доводиться вирішувати якісь проблеми, тому що в житті у них немає ніяких складнощів. Також у них немає завдання вибрати щось для себе.

Вони просто роблять те, що повинні робити. У їхньому житті вже все передбачено, і баланс цей ніхто не зможе порушити. Завдяки вищому раді головний персонаж повинен стати присвяченим, і тепер він вважається охоронцем пам'яті, адже її потрібно заслужити у знаменитого вченого - Дає. Джонас знає практично все, що було зроблено до цього всього. Йому стає не дуже легко, коли він згадує про ті жахливі війни, які були. Радісні спогади у нього теж є. Він щасливий за, те, що з війни люди поверталися живими. Джонас тепер знаходиться в безвихідне становище, він усвідомлює, що у людей зараз немає права на вибір. Через це хлопець взагалі не знає, чи варто йому далі жити чи ні.

Кіно Посвячений 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Посвячений 2014
Посвячений 2014
Посвячений 2014
Посвячений 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*