» » Посвячений / Хранитель 2014
Посвячений / Хранитель 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
США, ЮАР, Канада
Час:
97 хв. / 01:37
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Філліп Нойс
В ролях:
Кеті Холмс, Камерон Монахен, Тейлор Свіфт, Олександр Скарсгард, одей Раш, Олександр Джіллінгс, Меріл Стріп, Емма Трамбле, Джефф Бріджес, Брентон Туейтс
Формат:
mp4, 3gp

Посвячений / Хранитель 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Посвячений / Хранитель 2014 українською мовою

Головний герой фільму, Джонас, живе в світі, де немає зла і проблем. Очевидно, що про таке життя мріють багато. Тут немає війни, страждань і навіть болю. Для кожного жителя тут визначено ідеальний порядок існування. Проблема в тому, що відсутні хороші спогади. Щодня у місцевих жителів дні проходять як-то типово, їм не доводиться вирішувати якісь проблеми, тому що в житті у них немає ніяких складнощів. Також у них немає завдання вибрати щось для себе.

Вони просто роблять те, що повинні робити. У їхньому житті вже все передбачено, і баланс цей ніхто не зможе порушити. Завдяки вищому раді головний персонаж повинен стати присвяченим, і тепер він вважається охоронцем пам'яті, адже її потрібно заслужити у знаменитого вченого - Дає. Джонас знає практично все, що було зроблено до цього всього. Йому стає не дуже легко, коли він згадує про ті жахливі війни, які були. Радісні спогади у нього теж є. Він щасливий за, те, що з війни люди поверталися живими. Джонас тепер знаходиться в безвихідне становище, він усвідомлює, що у людей зараз немає права на вибір. Через це хлопець взагалі не знає, чи варто йому далі жити чи ні.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Посвячений / Хранитель 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Посвященный

Посвячений / Хранитель 2014
Посвячений / Хранитель 2014
Посвячений / Хранитель 2014
Посвячений / Хранитель 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*