» » На гребені 2012
На гребені 2012
Рік:
2012 рік
Країна:
Австралія
Час:
113 хв. / 01:53
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Бен Нотт, Морган О'Ніл
В ролях:
Бен Мортлі, Завьер Семюел, Стів Бастони, Сем Уортінгтон, Робін Малкольм, Девід Боуерс, Леслі-Енн Брандт, Шон Кінен, Майлс Поллард, Аарон Гленнейн

На гребені 2012 дивитися онлайн

Опис фільму На гребені 2012 українською мовою

Історія про двох хлопців, братів Джиммі і Енді, які займаються серфінгом, і цей спорт для них не як просте захоплення, він був їхнім покликанням, яке вони відчували. Це період, коли в західних країнах відбуваються захоплюючі речі: набирає обертів сексуальна революція, буйствують хіпі, вживання наркотиків неконтрольоване, і всюди в повітрі стояв глибокою любов'ю. У цей час американцям і австралійцям особливо легко і вільно, що підкріплюється свіжим потоком рок і кантрі-музики.

Хлопці Фішери в той час були самими волелюбними серферами. Хоча, якщо уважному погляду наблизитися до їх життя, то можна переконатися в тому, що не так і бавилися вони свободою, так як їх сім'ї тоді жилося нелегко. Вони сильно бідували, набираючи собі боргів вище голови. Один з братів навіть був змушений податися в мешкає в їхніх краях банду, щоб там займатися нелегальним справою. Енді, його брат, щоб уникнути важких наслідків, запропонував йому почати бізнес - активний продаж обладнання для серфінгу. Справи в братів пішли добре, а весь вільний час вони задовольнялися великими сильними хвилями, плекаючи надію опиниться на найвищій, щоб покататися під самими хмарами в небі.

Кіно На гребені 2012 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
На гребені 2012
На гребені 2012
На гребені 2012
На гребені 2012
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*