» » Винні зірки 2014
Винні зірки 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Час:
133 хв. / 02:13
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Джош Бун
В ролях:
Тоні Саладна, Сем Треммелл, Ансель Елгорт, Віллем Дефо, Лора Дерн, Ренді Ковіц, Нат Вулф, Шейлін Вудлі, Ана Справи Крус, Лотта Вербеке
Формат:
mp4, 3gp

Винні зірки 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Винні зірки 2014 українською мовою

Шістнадцятирічна Хейзел НЕ помиляється з приводу свого здоров'я: депресія - побічний ефект раку, це побічний ефект усвідомлення майбутньої смерті. Молода дівчина хвора на рак вже кілька років, змушена носити з собою важкий балон з киснем, без якого вона задихається. Мати Хейзел наполягає, щоб дочка відвідувала групу підтримки для хворих підлітків, побоюючись, що та втомилася боротися за своє життя. З явним небажанням, але побоюючись засмутити батьків, Хейзел відправляється на зустріч групи. Саме на черговому засіданні групи підтримки Хейзел стикається з Августом - симпатичним 18-річним хлопцем, що знаходяться в ремісії, який негайно привертає її увагу. Інтерес Хейзел виявляється взаємним, молоді люди починають зустрічатися. Все досить крихке і платонічность, їх відносини з боку більше нагадують дружні, ніж романтичні. Приятель серпня Айзек щасливий в любові: його відносини з подружкою Монікою повні обіймів і обіцянок вічній вірності. Хейзел і Август відчувають себе ніяково, спостерігаючи за їх ніжностями. Айзеку дуже потрібна ця підтримка: через пару тижнів йому знадобиться операція з видалення пухлини, в результаті якої він втратить зір. Але Моніка розриває відносини з Айзеком, зізнавшись, що хотіла зробити це після операції, але нездатна впоратися зі зростаючим стресом. Айзек пригнічений, намагаючись знайти розраду в комп'ютерних іграх, що з працею виходить крізь сльози. Розбите серце Айзека змушує Хейзел задуматися про її власних відносинах з Августом.

Змирившись із неминучістю власної смерті, дівчина переживає за своїх близьких, яким доведеться нелегко після того, як її не стане. Хейзел вирішує розірвати стосунки, поки вони не стали занадто серйозними, щоб не поранити серце молодої людини. Але Август не готовий відступитися від своєї любові. Після декількох тижнів безмовних повідомлень, йому вдається змусити Хейзел поміняти її думку. Август говорить дівчині, що він вважає за краще розбите серце, ніж відсутність можливості її бачити. Обидва підлітки полюбили книгу письменника Ван Хутена, яку Хейзел перечитує знову і знову. Ван Хутен живе в Амстердамі і має репутацію відлюдника, але Августу вдається зв'язатися з ним по електронній пошті і отримати запрошення зайти в гості, якщо колись закохані відвідають Нідерланди.

Кожен хворий на рак підліток має можливість виконання одного заповітного бажання, в чому їм допомагає благодійна організація. Хейзел вже використала свій шанс, відвідавши парк Діснея кілька років тому, але Август все ще не вибрав, яку мрію він хоче втілити в життя. Жартуючи над Хейзел, що вона по-дурному витратила своє бажання, Август організовує поїздку в Амстердам за допомогою благодійного фонду, зумівши переконати філантропів оплатити подорож і для Хейзел. Хейзел щаслива, що нарешті-то зможе з'ясувати, що сталося з героями після описаних в книзі подій, а також провести час з коханим хлопцем. Але відвідування Амстердама виявляється зовсім не таким, як планувалося.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Винні зірки 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Винні зірки 2014
Винні зірки 2014
Винні зірки 2014
Винні зірки 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*