» » Ворог серед нас / Наднебезпечний 2014
Ворог серед нас / Наднебезпечний 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Час:
122 хв. / 02:02
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Антон Корбейн
В ролях:
Мехді Дехбі, Філіп Сеймур Хоффман, Хомаюн Ершад, Григорій Добригін, Ніна Хосс, Даніель Брюль, Рейчел МакАдамс, Віллем Дефо, Райнер Бок, Робін Райт
Формат:
mp4, 3gp

Ворог серед нас / Наднебезпечний 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Ворог серед нас / Наднебезпечний 2014 українською мовою

У людському житті завжди вистачає несподіванок, нестандартних ситуацій і непередбачуваних розвитків подій. Її неможливо запрограмувати або продумати до дрібниць, а простий випадок може зруйнувати всі плани буквально в одну мить. Головний герой фільму - чоловік, у якого чеченські коріння. Його доля склалася далеко не кращим чином. Ще досить молодий мусульманин за своє життя встиг побувати в тюрмах Туреччини і Росії, де піддавався жорстоким тортурам. Однак, незважаючи на те, що він спотворений шрамами і змучений стражданнями, у нього є світла мрія - вивчившись на лікаря, нести суспільству користь.

Докладаючи величезних зусиль, головний герой нелегально потрапляє до Німеччини. Тут він відправляється в Гамбург і звертається в ісламську громаду за допомогою. Деякі люди, ризикуючи особистим благополуччям і положенням, дають можливість чоловікові організувати нове життя. З волі долі він стає одним сміливої жінки-адвоката, яка спеціалізується на захисті переслідуваних емігрантів. Також випадково він знайомиться з цікавим банкіром. Все було добре, поки хлопцем не зацікавилися спецслужби одночасно декількох держав, причому перед кожною з них стоять власні завдання. Тепер під загрозою опиняється не тільки головний герой, але й всі люди, які колись ризикнули допомогти молодій людині.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Ворог серед нас / Наднебезпечний 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Самый опасный человек

Загрузка...
Ворог серед нас / Наднебезпечний 2014
Ворог серед нас / Наднебезпечний 2014
Ворог серед нас / Наднебезпечний 2014
Ворог серед нас / Наднебезпечний 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*