» » Найнебезпечніша людина 2014
Найнебезпечніша людина 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Час:
122 хв. / 02:02
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Антон Корбейн
В ролях:
Мехді Дехбі, Філіп Сеймур Хоффман, Хомаюн Ершад, Григорій Добригін, Ніна Хосс, Даніель Брюль, Рейчел МакАдамс, Віллем Дефо, Райнер Бок, Робін Райт
Формат:
mp4, 3gp

Найнебезпечніша людина 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Найнебезпечніша людина 2014 українською мовою

У людському житті завжди вистачає несподіванок, нестандартних ситуацій і непередбачуваних розвитків подій. Її неможливо запрограмувати або продумати до дрібниць, а простий випадок може зруйнувати всі плани буквально в одну мить. Головний герой фільму - чоловік, у якого чеченські коріння. Його доля склалася далеко не кращим чином. Ще досить молодий мусульманин за своє життя встиг побувати в тюрмах Туреччини і Росії, де піддавався жорстоким тортурам. Однак, незважаючи на те, що він спотворений шрамами і змучений стражданнями, у нього є світла мрія - вивчившись на лікаря, нести суспільству користь.

Докладаючи величезних зусиль, головний герой нелегально потрапляє до Німеччини. Тут він відправляється в Гамбург і звертається в ісламську громаду за допомогою. Деякі люди, ризикуючи особистим благополуччям і положенням, дають можливість чоловікові організувати нове життя. З волі долі він стає одним сміливої жінки-адвоката, яка спеціалізується на захисті переслідуваних емігрантів. Також випадково він знайомиться з цікавим банкіром. Все було добре, поки хлопцем не зацікавилися спецслужби одночасно декількох держав, причому перед кожною з них стоять власні завдання. Тепер під загрозою опиняється не тільки головний герой, але й всі люди, які колись ризикнули допомогти молодій людині.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Найнебезпечніша людина 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Найнебезпечніша людина 2014
Найнебезпечніша людина 2014
Найнебезпечніша людина 2014
Найнебезпечніша людина 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*