» » Стукач 2012
Стукач 2012
Рік:
2012 рік
Країна:
США, ОАЕ
Час:
112 хв. / 01:52
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Рік Роман Во
В ролях:
Рафі Гаврон, Джон Бернтал, Меліна Канакарідіс, Надін Веласкес, Баррі Пеппер, Сьюзен Сарандон, Дуейн Джонсон, Лела Лорен, Майкл Кеннет Вільямс, Бенджамін Бретт

Стукач 2012 дивитися онлайн

Опис фільму Стукач 2012 українською мовою

Гостросюжетний бойовик під назвою «Стукач» розповідає нам історію складної ситуації, коли головного героя фільму дуже складно звинуватити в тому, що він робить якийсь поганий вчинок, скоріше навіть навпаки - він викликає повагу і захоплення своїми відважними діями. У центрі сюжету перебуває бізнесмен на ім'я Джон Метьюс. Син Джона, якимось чином, виявляється втягнутим в досить неприємну історію, і його забирає поліція. Хлопчик не винен, але йому «пощастило» опинитися не в тому місці і не в той час.

Існує всього один спосіб уникнути десятирічного позбавлення волі - це влитися в небезпечну кримінальне угрупування і стати стукачем поліції. На допомогу Джейсону, як завжди, приходить його батько, готовий заради свого сина на все. Він замість Джейсона проникає в банду і досить скоро втирається в довіру до кримінальних авторитетів. Але є одне «але» - члени банди доручили Джону відповідальну місію і ясно дали зрозуміти, що якщо щось піде не так, за це поплатиться сім'я Джона - його дружина і діти. Замкнуте коло. Що буде далі, і як Джон впорається із завданням і захистить свою сім'ю від небезпеки, ви дізнаєтеся, подивившись бойовик «Стукач».

Кіно Стукач 2012 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Стукач 2012
Стукач 2012
Стукач 2012
Стукач 2012
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*