» » Вакантне життя шеф-повара 2015
Вакантне життя шеф-повара 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:26
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Рустам Ільясов
В ролях:
Олексій Колубков, Дмитро Калязін, Віктор Вержбицький, Олександр Обласов, Вільма Кутавічюте, Надія Жаричева, Петро Федоров, Віктор Проскурін, Софія Райзман, Катерина Молоховська
Формат:
mp4, 3gp

Вакантне життя шеф-повара 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Вакантне життя шеф-повара 2015 українською мовою

Молодий журналіст Андрій, після від'їзду своєї дружини Олени, вирішує використовувати ці кілька днів, щоб як слід відпочити від набридлого життя і трохи розслабитися. Він разом зі своїм кращим другом йде в загул, і одного разу з ним трапляється вельми цікава подія. Роз'їжджаючи з другом по різних барах і нічних клубах, наш герой випадково опиняється в незвичайному місці під назвою «Фотоательє», де Андрію роблять вельми привабливу пропозицію.

На кілька днів журналіст може стати шеф-кухарем елітного ресторану, але не просто переміститися на кухню і творити різні кулінарні шедеври, отримуючи задоволення від нової цікавої роботи, а повністю зануритися в його багате життя, в якій є все: розкішний будинок, набагато більші, ніж у простого журналіста, фінансові можливості, відповідне статусу місце в суспільстві і красуня дружина. Прийнявши пропозицію, наш герой відкриває для себе новий світ, повний неймовірних емоцій і свіжих вражень, але з часом Андрій з жахом починає усвідомлювати те, про що в «Фотоательє» навмисно промовчали: його власне життя тепер теж виявляється вакантним.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Вакантне життя шеф-повара 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Вакантне життя шеф-повара 2015
Вакантне життя шеф-повара 2015
Вакантне життя шеф-повара 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*