» » Анархісти 2015
Анархісти 2015
Рік:
Країна:
Жанр:
Час:
01:41
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Елі Важеман
В ролях:
Сванн Арло, Одрі Бонні, Емілі де Періссак, Карім лекалами, Седрік Кан, Адель Екзаркопулос, Тахар Рахім, Сара Ле Пікард, Гійом Гуї, Аурелія Пурье

Анархісти 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Анархісти 2015 українською мовою

Дії картини відбуваються в Парижі в 1899 році. Молодий жандарм Жан Альбертіні, будучи повним сиротою без будь-яких громадських зв'язків, якими він міг би дорожити, отримує непросте завдання впровадитися в осередок паризьких анархістів, початківців які становлять загрозу буржуазному суспільству. Будучи в більшості своїй вихідцями з робітничого класу, анархісти відстоюють свої інтереси і борються за відміну найманої праці, в якому бачать основну причину поділу суспільства на багатих - власників підприємств, - і бідних - найманих працівників. Своїми діями анархісти закликають робочих влаштовувати страйки і навіть саботувати роботу підприємств, чим викликають крайнє невдоволення можновладців, змушених звернутися за допомогою в жандармерію.

Тому, розуміючи, що здача лідерів анархічного угруповання обіцяє можливість просунутися кар'єрними сходами, наш герой приступає до покладеної на нього місії. Але з кожним днем, збираючи все більше інформації про учасників руху і про цілі, які вони переслідують, наш герой починає все більше їм симпатизувати. До того ж, будучи розумною, начитаною і вельми привабливим молодим чоловіком, Жан з перших днів перебування в колі порушників спокою привертає до себе увагу чарівною Джудіт - подружки лідера угрупування.

Кіно Анархісти 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Анархісти 2015
Анархісти 2015
Анархісти 2015
Анархісти 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*