» » Анархісти 2015
Анархісти 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:41
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Елі Важеман
В ролях:
Сванн Арло, Одрі Бонні, Емілі де Періссак, Карім лекалами, Седрік Кан, Адель Екзаркопулос, Тахар Рахім, Сара Ле Пікард, Гійом Гуї, Аурелія Пурье
Формат:
mp4, 3gp

Анархісти 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Анархісти 2015 українською мовою

Дії картини відбуваються в Парижі в 1899 році. Молодий жандарм Жан Альбертіні, будучи повним сиротою без будь-яких громадських зв'язків, якими він міг би дорожити, отримує непросте завдання впровадитися в осередок паризьких анархістів, початківців які становлять загрозу буржуазному суспільству. Будучи в більшості своїй вихідцями з робітничого класу, анархісти відстоюють свої інтереси і борються за відміну найманої праці, в якому бачать основну причину поділу суспільства на багатих - власників підприємств, - і бідних - найманих працівників. Своїми діями анархісти закликають робочих влаштовувати страйки і навіть саботувати роботу підприємств, чим викликають крайнє невдоволення можновладців, змушених звернутися за допомогою в жандармерію.

Тому, розуміючи, що здача лідерів анархічного угруповання обіцяє можливість просунутися кар'єрними сходами, наш герой приступає до покладеної на нього місії. Але з кожним днем, збираючи все більше інформації про учасників руху і про цілі, які вони переслідують, наш герой починає все більше їм симпатизувати. До того ж, будучи розумною, начитаною і вельми привабливим молодим чоловіком, Жан з перших днів перебування в колі порушників спокою привертає до себе увагу чарівною Джудіт - подружки лідера угрупування.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Анархісти 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Анархісти 2015
Анархісти 2015
Анархісти 2015
Анархісти 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*