» » Маргарита 2015
Маргарита 2015
HDRip
Рік:
Країна:
Франція, Чехія, Бельгія
Жанр:
Час:
129 хв. / 02:09
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ксав'є Джаннолі
В ролях:
Кріста Тере, Обер Фенуй, Мішель Фо, Тео Чолбі, Деніс Мпунга, Астрід Ветналл, Сільвен Дьюед, Катрін Фро, Андре Маркон, Софія Лебутт

Маргарита 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Маргарита 2015 українською мовою

Маргариті Дюмон може позаздрити практично будь-яка людина. І причина не в її шикарному особняку або величезному фінансовому стані. Справа в тому, як до неї і її хобі ставляться чоловік, родичі і друзі. Маргарита вже багато років співає оперні арії. Жінка неодноразово визнавалася своїм знайомим, що музика - її справжня пристрасть. Це легко зрозуміти з щоденних музичних занять героїні, на які йде більше п'яти годин.

Щоб продемонструвати оточуючим свій творчий хист, Маргарита часто влаштовує в своєму маєтку міні-концерти, виступаючи перед усім присутнім. Тут-то і починається найцікавіше, адже ніхто з присутніх не говорить місіс Дюмон правду ... Насправді Маргарита жахливо фальшивить! Одного разу головна героїня вирішує виступити з повноцінним концертом і для цієї мети наймає професійного педагога. Чи зможуть близькі при таких обставинах приховувати від горе-співачки правду?

Кіно Маргарита 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Маргарита 2015
Маргарита 2015
Маргарита 2015
Маргарита 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*