» » По Чумацькому шляху 2016
По Чумацькому шляху 2016
Рік:
Країна:
Сербія, Мексика, США, Великобританія
Жанр:
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Емір Кустуріца
В ролях:
Сергій Тріфуновіч, Мікі Манойлович, Зоран Цвіяновіч, Байрам Севердзан, Моніка Беллуччі, Maria Darkina, Давор Янжіч, Емір Кустуріца, Слобода Мічаловіч, Петар Мірчевскі

По Чумацькому шляху 2016 дивитися онлайн

Опис фільму По Чумацькому шляху 2016 українською мовою

У Боснії йде війна, яка виникла в результаті політичних чвар. Страшна і безжальна, вона забирає життя людей одного за іншим. Ніхто з жителів не бажав опинитися під кулями, але тепер діватися нікуди, потрібно боротися за своє життя. Охоплена вогнем, омита кров'ю загиблих, Боснія виглядала не найкращим чином, але ж раніше вона була спокійною і затишною країною. Серед цього болю, жаху і смертей народжується любов, як доказ того, що навіть в такі важкі для людей часи, вони можу врятуватися воістину високим почуттям.

Військовослужбовець чоловік закохується в дівчину, яка настільки гарна, що може закохати в себе кого завгодно, але вибирає вона нашого героя. Те, що відбувається навколо намагатиметься зламати їх, перешкодити їм, не дати двом закоханим серцям бути разом. Але незважаючи на всі жалі і страждання, закохані зберуться з силами, і разом пройдуть всі ці випробування, даровані долею, щоб підкувати їх любов і впевненість у щасливому майбутньому. Серед руїн, свисту куль над головою, криків про допомогу, вони зможуть вижити заради один одного, заради кращого життя, адже ніщо не може перешкодити їм бути разом. Щоб дізнатися, як же впораються з труднощами наші герої, не пропустіть прем'єру фільму.

Кіно По Чумацькому шляху 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
По Чумацькому шляху 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*