Рівні 2016
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
101 хв. / 01:41
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Дрейк Доремус
В ролях:
Ребекка Хезлвуд, Кейт Лін Шейл, Аврора Періньо, Скотт Лоуренс, Бел Паулі, Девід Селбі, Крістен Стюарт, Ніколас Холт, Ю Хван Парк, Вернетта Лопес
Формат:
mp4, 3gp

Рівні 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Рівні 2016 українською мовою

Ця історія трапилася в недалекому майбутньому, коли пристрої суспільства змінилися кардинальним чином. Тепер в світі немає багатих і бідних верств населення, є прості люди, що живуть в так званому «колективі». Між ними ніколи не виникає образи, злості, ненависті, ворожнечі, і навіть кохання. Просто люди позбавлені будь-яких проявів почуттів і саме це і є нормальним в такому «колективі». Всіх чоловіків і жінок тепер називають «Рівні», і на перший погляд в такому суспільстві панує ідеальна життя, без скандалів, конфліктів і руйнувань.

Одного разу над мирним суспільством нависає невелика загроза, якій дають кодову назву «SOS», що можна розшифрувати як «Синдром Громадської свідомо». Якщо людина заражена таким вірусом, то він починає відчувати все ті почуття, які багато років в суспільстві старанно уникали. Тих, у кого запідозрили наявність цієї недуги, забирають варти і відводять в місце, звідки ніхто не повертається. Головний герой - Сайлас, з недавнього часу зауважив в собі прояв деяких почуттів, які посилилися багаторазово при знайомстві його з дівчиною. Спостерігаючи за нею, Сайлас зауважує, що і вона відрізняється від інших «Рівних» і, можливо, у них з'явиться шанс на порятунок.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Рівні 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Рівні 2016
Рівні 2016
Рівні 2016
Рівні 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*